Talia Pırlanta için her zaman öncelik kalite ve müşteri memnuniyeti olmuştur. Ancak, bu iki ön koşul bizim için asla yeterli değildir. Kaliteli pırlantayı en uygun fiyata sunmak mutlak prensiplerimiz arasında yer almaktadır. Mutlu müşterinin en önemli referans kaynağımız olduğunun bilinciyle 18 yıldır pırlanta sektöründe hizmet vermekteyiz. Toptan pırlanta satışında edindiğimiz büyük tecrübeyi en kaliteli ve en uygun fiyatlı pırlantayı sizlere sunabilmek adına sanal mağazamızda hizmetinize sunuyoruz. 


Talia Pırlanta mücevher sektörünün kalbinde edindiği birikimi  e-ticaret ekibinin size özel oluşturduğu fırsat ve kampanyalarla birleştirerek kısa sürede lider pırlanta markalarından biri olmayı hedefliyor.  Talia Pırlanta sanal mağaza dışında İstanbul Kapalıçarşı bölgesinde bulunan fiziki ofisiyle de sektöre hizmet vermektedir.  

Talia Pırlanta, pırlanta ve altın gibi değerli taşları işleyerek mücevher haline getiren üretici bir firmadır. Bu nedenle sanal mağazamız aracılığıyla tüketiciye aracısız olarak ulaşmakta ve çok uygun fiyatlar sunabilmekteyiz. Kalite ön şartımız gereği satışa sunduğumuz bütün ürünler işinin uzmanı ustalar tarafından özenle üretilir. Moda olan bütün tasarımları yakından takip eden ekibimiz modern ve geniş bir koleksiyonu size sunmaktadır.

Talia Pırlanta, müşterinin özel isteği üzerine de  her türlü pırlanta modelini üretebilecek alt yapı ve üretim gücüne sahiptir. Talia Pırlanta'dan fiyat araştırması yapmadan mücevher almamanızı mutlaka tevsiye ederiz. 


Talia Pırlanta Genel Müdürü

Çerez Kullanımı

Kişisel verileriniz, hizmetlerimizin daha iyi bir şekilde sunulması için mevzuata uygun bir şekilde toplanıp işlenir.

Konuyla ilgili detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.